Szkoła Językowa Alicji Wilson i Magdaleny Klus-Staniek to miejsce otwarte na świat, miejsce promocji kultury krajów anglosaskich oraz kręgu śródziemnomorskiego. Tu znajdziesz cząstkę Anglii, Hiszpanii, Włoch, Francji i bardzo inspirujące idee. Nasza szkoła to zespół wykształconych, profesjonalnych i dynamicznych ludzi pracujących z zaangażowaniem i pasją.
W roku szkolnym 2018/2019 rozpoczniemy 24. rok pracy. Jesteśmy najstarszą szkołą językową w Ostrowcu Św. W ciągu tego czasu wykształciliśmy kilka tysięcy słuchaczy, w tym swoich obecnych nauczycieli. Prawie 25 lat pracy szkoły to jej ciągły rozwój, doskonalenie się i sięganie do najlepszych wzorców.
Zajęcia odbywają się rano, po południu, wieczorem i w soboty.

Kursy
W swojej bogatej ofercie mamy naukę języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i polskiego dla obcokrajowców. Uczymy na wszystkich poziomach językowych, od początkujących do matury i egzaminów międzynarodowych. Proponujemy kursy dla osób indywidualnych,zapewniamy skuteczne i profesjonalne szkolenia dla firm i instytucji oraz zajęcia 1 na 1 dostosowane do potrzeb klienta.
Zapraszamy też na KOREPETYCJE!

Przygotowujemy do egzaminów TELC-The European Language Certificate na wszystkich poziomach.


Skuteczność naszych działań opieramy na następujących elementach:
1. Kompetentni lektorzy.
2. Kontrola przebiegu szkolenia oraz jego efektów, dziennik elektroniczny, monitoring postępów.
3. Zrozumienie potrzeb zarówno po stronie biznesu jak i indywidualnych potrzeb każdego kursanta.
4. Indywidualizacja procesu dydaktycznego.
5. Otwartość na zmiany i innowacyjne pomysły.
6. Nowość postępów- monitoring studentów- dziennik eletroniczny


Ceny
Cena w grupach dla klientów indywidualnych (5-8-osobowych) wynosi 17 zł za godzinę, zajęcia 1 na 1 od 40 do 60 zł z godzinę. Mini-grupy- 3-4 osoby,20zl/osoba. Stosujemy szereg atrakcyjnych zniżek: dla rodzin, za kontynuację nauki, za naukę dwóch języków, za wyróżniające postępy w nauce, za jednorazowe opłaty semestralne lub roczne.
Ceny dla firm ustalane są indywidualnie po konsultacji potrzeb.
Nr konta 72 1020 2674 0000 2202 0124 7014

Zobacz REGULAMIN SZKOŁY.

Ostrowiec Św., ul. 11 Listopada 3i
tel / fax 041 247 07 47, 501 391 519
e-mail: oks9@op.pl