Wiadomo¶ci ¦więtokrzyskie
Witamy na stronie!
Witryna SJMP Alicji Klus.
Witamy na stronie internetowej Szkoły Językowej OK! Alicji Klus. Mamy nadzieję, że stanie się ona wizytówką szkoły, która przysporzy nam wielu nowych klientów. Zapraszamy do lektury.

Szkoła Językowa Alicji Klus to miejsce otwarte na świat,miejsce promocji kultury anglosaskiej i krajów kręgu śródziemnomorskiego, to kontakt z ciekawymi ludźmi i inspirujące idee. Nasza szkoła to zespół wykształconych, doświadczonych i wrażliwych ludzi.

W roku szkolnym 2010/2011 rozpoczniemy 16. rok pracy. Jesteśmy najstarszą szkołą językową w Ostrowcu Św. w ciągu tego czasu wykształciliśmy kilka tysięcy słuchaczy, w tym swoich obecnych nauczycieli, z których jesteśmy bardzo dumni. Ponad 15 lat pracy szkoły to jej ciągły rozwój, doskonalenie się i sięganie do najlepszych wzorców.

W swojej bogatej ofercie mamy naukę języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i polskiego dla obcokrajowców. Uczymy na wszystkich poziomach językowych, od początkujących do matury i egzaminów międzynarodowych.

Proponujemy kursy dla osób indywidualnych, profesjonalne szkolenia dla firm i instytucji oraz zajęcia 1 na 1 dostosowane do potrzeb klienta (korepetycje).

Ceny w grupach (4 - 8 osobowych) wahają się od 12 do 15 zł za godzinę, indywidualne zajęcia od 25 do 50 zł za godzinę. Stosujemy szereg trakcyjnych zniżek: dla rodzin, za kontynuację nauki, za naukę dwóch języków, za wyróżniające postępy w nauce, za jednorazowe opłaty semestralne lub roczne, za wyższą ilość godzin. Roczne ceny w zależności od ilości godzin to kwota od 1000 do 1500 zł (70 - 120 godzin).
Dodane: 2006-09-06, 12:18:17. Autor: J. Słodkiewicz.

Komentarze:

Skomentuj

Skomentuj

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników witryny.
Szkoła Miast Partnerskich Alicji Klus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Ostrowiec Św., ul. 11 Listopada 3i
tel / fax 041 247 07 47, 501 391 519
e-mail: oks9@op.pl